تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم

سفارش ساخت تابلو چلنیوم – چلنیوم و انواع حروف برجسته در اسرع وقت توسط گروه تابلوسازی اصفهان led پذیرفته میشود.

گروه تابلو سازی اصفهان led به عنوان یکی از اولین سازنده های تابلو چلنیوم با سابقه ای طولانی تجارب گسترده ای در زمینه ساخت حروف چلنیوم را دار می باشد که در رزومه این شرکت موجود است. رضایت اکثریت مشتریان از کیفیت و قیمت تابلو چلنیوم این شرکت نشان دهنده حرکت به جلوی این شرکت دارد که امید است بتوانیم همانند دیگر همکاران عزیز و پر تلاش تابلوساز، تابلوسازی این صنعت را به صورت 100% بومی نماییم. اجرای تابلو چلنیوم میبایست طبق اصول استاندارد و متد روز جهانی انجام پذیرد. رعایت چندین نکته در ساخت تابلو چلنیوم ضروری میباشد که به چند نکته اساسی اشاره میکنیم. 1- استفاده از پلکسی با ضخامت 3 میل رنگی که با کیفیت ترین تولید کننده پلکسی شرکت سامپکس تایوان میباشد 2- استفاده از لبه چلنیوم 5 دهم که مناسب شرایط آب و هوایی منطقه ما باشد بهترین نوع محصول چنلیوم بازار جهانی آلوراپید اسپانیا می باشد و همچنین لبه های تولیدی شرکتهای تایوانی هم دارای کیفیت خوبی می باشند، انواع لبه چلنیوم چینی به هیچ عنوان توصیه نمیگردد چون قیمت بسیار پایینی دارند که تابلوسازان را به استفاده از آن مشتاق میکند و عمر مفید انها کمتر از 1 الی 2 سال می باشد 3- PVC 10 میل ضد آب دارای پوشش نانو شرکت استار برای تابلو سازهای برتر انتخاب اول می باشد 5- نور از اساسی ترین مصالح به کار گرفته شده در ساخت تابلو چلنیوم می باشد که دانستن اطلاعات ساخت و نوع SMD کمک شایانی به بهتر شدن تابلو چلنیوم میکند انواع مدل هایی رزینی قیمت پایین – اینجکشن قیمت متوسط – اینجکشن لنز دار با مقاومت الومینیومی با قیمتی 3 الی 4 برابری رزینی هم نوع عالی SMD می باشد که بهترین تولید کننده در حال حاضر شرکت پرمیوم و کروز کره می باشند با گرمای کم و زاویه پرتاب نور عالی. مسئله مهم و اصلی سازنده تابلو چلنیوم می باشد که این نکته خیلی مهمه تجربه سازنده نوع به کارگیری لوازم و خیلی مسائل دیگر که میبایست مشتریان در انتخاب تابلو ساز دقت کنند.

شیشه نشکن یا پلاستیک مانا؟ ابتکاری نو در صنعت تابلوهای تبلیغاتی و تابلوسازی حروف برجسته

پلکسی گلس نواده صالح پلاستیک، امروزه جای جد خود را در دنیای تبلیغات گرفته است. مقاومت بسیار بالا، جایگزین نشکن شیشه، انتقال دهنده نور با شفافیت بالا، انعطاف پذیر و در عین حال 20 برابر مقاوم تر از شیشه، عدم تغیییر رنگ، محافظ اشعه ماورا بنفش، سبک و عایق صوتی و حرارتی تابلو پلکسی را به اتنخابی هوشمندانه جهت ساخت تابلوهای تبلیغاتی برجسته مبدل کرده است. بی شک همه از رابطه تنگاتنگ نور و رنگ و تبلیغات چشمگیر با خبر هستیم جدا از خاصیت انتقال نور پلکسی از تمام زوایا و قسمتهای تابلو، همچنین با نصب پس زمینه شیشه ای یا باکس نوری شاهد درخشش تابلو تبلیغاتی خود و نمای جذاب و رنگی آن خواهید بود. با توجه به خاصیت انعطاف پذیری و تغییر شکل در دمای بالا امکان خم کردن پلکسی و ایجاد اشکال مورد نظر ما بر آن هست. عملیات خم کاری با المنت داغ که البته حتما با رعایت نکات ایمنی امکان آتش سوزی را از بین میبریم، خم کاری با هوای گرم (از جمله سشوارهای صنعتی) و یا آتش که البته در مورد آتش بسیار دقیق باید اقدام کرد تا پلکسی دچار دوده زدگی و سوختگی نشود و روش آخر خم کاری که تغییر کلی ساختاری را ایجاد میکند استفاده از فرهای مخصوص می باشد. نکته : هرگز برای سرد کردن پلکسی از آب استفاده نشود زیرا موجب شکنندگی و تخریب آن خواهد شد. عملیات برش پلکسی توسط لیزر یا واتر جت انجام شده و در ضمن کلروفرم تزریقی موجب چسباندن قطعات به یکدیگر می شود اما به علت خاصیت بیهوش کننده کلروفرم از استشمام آن خودداری کنید. سازندگان ​تابلو پلکسی در کارگاه گروه تابلوسازی اصفهان LED سعی و تلاش خود را نموده اند تا بتوانند زیباترین حروف پلاستیک و نئون پلاستیک را به مشتریان عرضه کنند.

لیست قیمت تابلو پلکسی
تابلو پلکسی (ترکیبی-ساده)
ردیف نوع کالا قیمت واحد (ریال)
1 تهیه و ساخت تابلو پلاستیک SMd انگشتی لبه 11 (هر متر محیط) 2500.000
2 تهیه و ساخت تابلو پلاستیک (هر متر محیط) 750.000
3 نصب تابلو پلکسی (هر متر طول دور حروف) 150.000
4 حمل تابلو ساخته شده تا محل پروژه 500.000
از قطر قلم 8 سانتیمتر به بالا، به ازای هر 4 سانتیمتر افزایش مبلغ 200.000 ریال به هر متر مربع افزوده می شود .
حروف پلکسی لبه کنشکاف و سامپکس و ییرلانگ تایوانی
ردیف نوع کالا قیمت واحد (ریال)
1 تهیه و ساخت تابلو پلکسی (هرمتر محیط) 900.000
2 نصب ​تابلو پلکسی (هر متر طول دور حروف) 150.000
3 حمل حروف ساخته شده تا محل پروژه 500.000
از قطر قلم 8 سانتیمتر به بالا، به ازای هر 4 سانتیمتر افزایش مبلغ 200.000 ریال به هر متر مربع افزوده می شود .
حروف ترکیبی ( چلنیوم ، پلکسی ، چراغ دار ، پانچ ، الماسی ، پیکسلی و … )
ردیف نوع کالا قیمت واحد (ریال)
1 تهیه و ساخت حروف ترکیبی و پانچ الماسی (هر متر محیط) 1200.000
2 تهیه و ساخت حروف پلاستیک چراغ دار (هر متر محیط) 3000.000
3 تهیه و ساخت ​تابلو پیکسلی و برنامه ای پلکسی ( هر متر محیط) 3500.000
4 نصب تابلو پلکسی ترکیبی پانچ (هر متر محیط) 150.000
5 برش و نصب پلکسی دوبل 6 میل و 3 میل بدون نور (هر متر محیط) 550.000
از قطر قلم 8 سانتیمتر به بالا، به ازای هر 4 سانتیمتر افزایش مبلغ 200.000 ریال به هر متر مربع افزوده می شود .

تابلو پلکسی اصفهان

یکی دیگراز خدمات گروه صنعتی اصفهان led  به مشتریان خود، ارائه ی خدمات ،حکاکی وبرش بر روی مواد مختلف است ما با در اختیار داشتن دستگاه های مدرن وبه روز توانسته ایم خدمات خود را با بالا ترین کیفیت ،به مشتریان خود عرضه نماییم و سطوح مختلفی را از نظر متریال در بالاترین کیفیت حکاکی وبرش دهیم؛ تابلو پلکسی اصفهان.

یکی از رایج ترین تابلو های حروف برجسته در ایران میباشند . اینگونه تابلوها از  جنس پلکسی گلاس  و دور تا دور پلکسی در رنگ های متنوع قابل اجرا خواهد بود . نورپردازی در این تابلو ها از طریق ال ای دی و یا اس ام دی  انجام می پذیرد. تابلو های پلکسی گلاس قابل اجرا بر روی انواع کامپوزیت ، سنگ ، چوب ، MDF ، PVC  و… میباشند . برش و اجرای این حروف از طریق دستگاه لیزر با دقت بسیار زیاد توسط متخصصان ما انجام می پذیرد و در کوتاه ترین زمان ممکن  نصب در محل انجام خواهد شد . همچنین میتوان از پلکسی برای ساخت تابلو پلکسی اصفهان استفاده نمود.

یکی از مواد پرکاربرد دراین صنعت ،پلکسی گلاس یا ورق های اکرولیک (مولتی) میباشد.

پلکسی گلاس معمولا از نظر مشتریان به دلیل شفافیت وطول عمر بالای این ماده بیشتر مورد توجه قرارمی گیرد واز آن برای ساخت انواع وسایل تزیینی وتبلیغاتی وکمک آموزشی و… استفاده می شود. این ماده به دلیل طیف بسیار متنوع در رنگ وقابلیت سوراخکاری ، خمکاری و حکاکی یکی از بهترین گزینه ها برای ساخت انواع تابلو وحروف برجسته می باشد.